SMSy

Miłosne SMSy
Śmieszne SMSy
Przeprosiny
Pozdrowienia
Zaproszenia
SMSy na dobranoc
SMSy na dzień dobry
Obraźliwe SMSy

Okolicznościowe SMSy

Imieninowe, urodzinowe
Walentynkowe
Noworoczne, sylwestrowe
Wielkanocne
Boże Narodzenie
Ślubne
18-ste Urodziny
Dzień Kobiet
Dzień Matki
Dzień Ojca
Dzień Babci
Dzień Dziadka
Śmieszne teksty
Opisy GaduGadu
Śmieszne koszulki

Dowcipy o

Bacy
Bin Ladenie
Blondynkach
Hrabim
Jasiu
Kobietach
Księżach
Lekarzach
Małżeństwie
Pijakach
Policjantach
Politykach
Polaku i ...
Rolnikach
Rosjanach
Studentach
Szkotach
Teściowych
Zwierzakach
Żołnierzach
Śmieszne koszulki


Gotowe SMSy: Ślubne

Wiara, nadzieja, milosc: trzy cnoty Niech towarzysza w nowej podrozy, Niech szczesliwosci promyczek zloty Przyswieca Mlodej Parze najdluzej!

W marzeń cichym klęknąć kościele- gdzies od ludzi daleko i świata. Gdy sie serca dwa kochają , pragną tylko z soba być- usłyszeć jak Mendelsona graja, obrączki założyc i miłością żyć.

Ile piasku na sacharze tyle szczescia mlodej parze

Ile jest w drabinie szczebli Ile Hitler ukradl mebli Ile ludzi w Ameryce tyle szczescia ja wam zycze

Wiara, nadzieja, milosc: trzy cnoty Niech towarzysza w nowej podrozy, Niech szczesliwosci promyczek zloty Przyswieca Mlodej Parze najdluzej!

Mlodej Parze, Boze stworz zycie z najpiekniejszych roz! Duzo szczescia, wlasnej chatki i tytulu mamy, tatki

Swieta dzis chwila Nadobna Paro! Z miloscia szczera, co w sercach plonie U stop oltarza klekacie z wiara, Kaplan nad Wami podnosi dlonie. Badzcie szczesliwi! To dwa wyrazy, Z ktorych niech cala przyszlosc sie zlozy, Przyszlosc pomyslna, czysta, bez skazy, Co Wam na Ziemi Niebo otworzy.

Niech slonce roztacza swoj blask nad Wami w tym niezwyklym dniu i przez wszystkie dni Waszego zycia. Niech weselne dzwony bija donosnie i radosnym echem brzmia w Waszych sercach na zawsze.

Gdy Was Bog na niebie Zblizyl dzis do siebie, niech przy Was zostanie Szczescie i kochanie.

Mlodej Parze, Boze stworz zycie z najpiekniejszych roz! Duzo szczescia, wlasnej chatki i tytulu mamy, tatki. Byscie mieli tyle dziadek, ile razem macie latek. Male grube i pyskate niech pilnuja swego tate, by nie zamknal ich na klodke. Sam nie poszedl zas na wodke.

No no w końcu się odnależliscie!!! życzymy wam szczęścia na nowej drodze zycia żeby dużo dzieci było i wam dobrze się ułozyło :-)

Wiara, nadzieja, miłosć: trzy cnoty Niech towarzysza w nowej podróży, Niech szczęaliwosci promyczek zloty Przyswieca Młodej Parze najdłużej!

Szczesliwa Mloda Paro - zyczymy Wam w uroczystym dniu slubu milosci goracej jak slonce, szlachetnej jak zloto, czystej jak lza, slodkiej jak miod oraz spelnienia pieknych marzen i wspolnych planow.


<noembed> <noscript><noscript> <noframes>